
70 sportivi au concurat la Cupa Campionilor la tenis de masă.
La sfârșitul săptămânii trecute a avut loc la Mediaș, Cupa Campionilor la tenis de masă. Competiția ajunsă la ediția cu numărul șapte, a fost organizată de Clubul Copiilor Mediaș în parteneriat cu Primăria municipiului de pe Târnava Mare.
70 copii și tineri cu vârste cuprinse între 6-19 ani din cinci județe, Sibiu, Mureș, Galați, Cluj și Bistrița-Năsăud, s-au întrecut la tenis de masă.
































































