
Joi este bursa absolvenţilor la Mediaş.
Acţiunea este organizată de către Agenţia Locală de Ocupare a Forţei de Muncă la Centrul Cultural Casa Schuller şi este dedicată absolvenţilor care nu şi-au găsit deocamdată o slujbă. Organizatorii au contactat pentru această bursă un număr de 30 agenți economici din Mediaș și zonă.
Bursa absolvenţilor este una menită să ducă la scăderea ratei şomajului. Agenţia Judeţeană de Ocupare a Forţei de Muncă a contactat până în prezent un număr important de societăţi comerciale din judeţ, care vor participa joi la bursă.
Bursa absolvenţilor se va desfăşura joi începând cu ora 10 la Centrul Cultural Casa Schuller din Piaţa Regele Ferdinand I.
































































