
Gaz Metan II joacă miercuri după-amiaza pe teren propriu cu CS Viitorul Ulmeni, într-o etapă intermediară a campionatului Ligii a treia.
Alb-negri caută în continuare prima victorie în faţa propriilor suporteri, în condiţiile în care până în prezent au înregistrat două remize şi un eşec.
Echipa secundă a Gazului Metan nu a mai câştigat de două etape şi a căzut pe poziţia a patra a clasamentului seriei. Mâine după-amiază, jucătorii pregătiţi de antrenorul Costel Hanc întâlnesc pe Stadionul Sparta, CS Viitorul Ulmeni, formaţie care ocupă în prezent poziţia a zecea în clasament.
Partida dintre Gaz Metan II şi CS Viitorul Ulmeni se va disputa miercuri de la ora 15:00 pe Stadionul Sparta.
































































