
Grup de inițiativă format din foști și actuali profesori, ingineri sau medici | Întâlnire la Muzeul Gazelor Naturale.
Muzeul Gazelor Naturale a găzduit vineri o nouă întâlnire a unui grup de inițiativă, format din foști și actuali profesori, ingineri, medici și nu numai. De la sfârșitul anului trecut, aceștia se întâlnesc lunar, își împărtășesc experiența și informațiile acumulate și discută pe o temă aleasă în prealabil.
De această dată, tema și prezentările realizate l-au vizat pe David Hawkins, medic, scriitor, lector şi cercetător al conştiinţei, care și-a dedicate ultimele trei decenii din viață corelării domeniilor aparent separate, ştiinţa şi spiritualitatea.
Întâlnirea de la Muzeul Gazelor Naturale este a treia găzduită de această instituție de cultură.






























































