Acasă Nova TV

Echipele de tenis de masă ale CSM Mediaș debutează în campionat

313

Echipele de tenis de masă ale CSM Mediaș debutează în campionat.

Echipele de tenis de masă ale CSM Mediaș debutează la sfârșitul acestei săptămâni în noul sezon al Campionatului Național de Seniori Divizia A. Echipa masculină se va deplasa la Odorheiu Secuiesc, iar echipa feminină a clubului va evolua în Sala polivalentă din Bistrița.

Atât pentru fete cât și pentru băieți se anunță un sezon cu multe partide dificile.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.