Acasă Nova TV

Un bărbat din Dumbrăveni a murit după ce a fost lovit de o autoutilitară pe DN 14 la ieșirea din Brateiu

4305

Un bărbat din Dumbrăveni a murit după ce a fost lovit de o autoutilitară pe DN 14 la ieșirea din Brateiu.

În această dimineață, în jurul orei 07.00, polițiștii rutieri au intervenit la un accident produs pe DN 14, la ieșirea din Brateiu spre Sighișoara.

Un echipaj SMURD și o ambulanță SAJ au intervenit de urgență, în jurul orei 07:00, pe DN 14 la ieșirea din Brateiu spre Sighișoara la un accident rutier.

Foto: arhivă

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.