
Întâlnire cu medieșenii din cartierul După-Zid | Programul de investiții din acest an | VIDEO.
Primarul Gheorghe Roman s-a întâlnit cu medieșenii care locuiesc în cartierul După-Zid. Scopul a fost acela de a prezenta programul de investiții pe care administrația publică locală îl are în vedere în zonă pentru perioada următoare.
Astfel, după ce anul trecut au fost înlocuite rețele de apă și canalizare menajeră, anul acesta se va trece la refacerea trotuarelor și la turnarea de covoare asfaltice.
Totodată, se vor realiza locuri noi de parcare acolo unde va fi posibil.

































































