
Autoturism distrus în totalitate în urma unui incendiu la Agârbiciu | Foto.
Pompierii Detașamentului Mediaș au intervenit de urgență în localitatea Agârbiciu pentru lichidarea unui incendiu la un autoturism. Intervenția a avut loc miercuri după-amiază.
„La fața locului au fost mobilizate două autospeciale de stingere și un echipaj SMURD. La sosirea forțelor incendiul se manifesta generalizat la întregul autoturism. În urma incendiului cauzat de scurgerile de combustibil autoturismul a ars în totalitate. Din fericire nu au fost înregistrate victime” a declarat Andreea Ștefan, Purtătorul de cuvânt al ISU Sibiu.

Foto: ISU Sibiu
































































