
Tânăr din Copșa Mare depistat la volanul unui autoturism neînmatriculat.
La data de 28 septembrie, în jurul orei 23:00, pe strada Principală din Copșa Mare, polițiștii din cadrul Poliției Orașului Dumbrăveni au depistat un localnic, în vârstă de 21 de ani, în timp ce conducea un autoturism neînmatriculat.
„Pe numele șoferului s-a întocmit un dosar penal în care se fac cercetări sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducerea pe drumurile publice a unui autovehicul neînmatriculat sau neînregistrat” a declarat Elena Welter, Purtătorul de cuvânt al Inspectoratului Județean de Poliție Sibiu.
Foto: arhivă
































































