Acasă Nova TV

Rezultate foarte bune pentru șahiștii de la CSM Mediaș la Cupa Unirii

242

Rezultate foarte bune pentru șahiștii de la CSM Mediaș la Cupa Unirii.

Șahiștii medieșeni au obținut rezultate foarte bune la prima competiție oficială din 2023. CSM Mediaș a fost reprezentat de patru sportivi la Cupa Unirii de la Poiana Țapului Bușteni.

Este vorba despre Maria Mihăilă, Alexandru Simu, Antonia-Maria Onea-Decean și Laurențiu Blaj, dintre care primii trei s-au clasat pe podium la categoriile lor de vârstă.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.