Acasă Nova TV

Cea mai nouă spălătorie auto self-service din Mediaș și-a deschis porțile | VIDEO

2019

Cea mai nouă spălătorie auto self-service din municipiul Mediaș și-a deschis porțile pe strada Titus Andronic, drumul de legătură dintre cartierele Gura-Câmpului și Vitrometan.

Spălătoria are program non-stop și este singura de producție italiană din oraș. De altfel, produsele folosite pentru spălarea mașinilor sunt originale, aduse direct din Italia, de calitate foarte bună și concentrație maximă. Cei care trec pragul spălătoriei pot folosi foarte ușor cele cinci programe de spălare disponibile, iar datorită apei osmotizate cu care se clătește mașina, aceasta rămâne fără pete după uscare.

Persoanele care au trecut deja pragul spălătoriei de pe strada Titus Andronic sunt mulțumite de rezultatul obținut și spun că vor mai veni cu siguranță.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.