
Plantele medicinale și utilizarea lor a fost subiectul emisiunii Mediaș 120 la Nova TV.
Invitatul Adei Gheorghe a fost Profesorul Monica Bocodi. Aceasta a scris și o carte intitulată ,,Plantele medicinale în slujba sănătății omului”.
Subiectele abordate au fost modul în care plantele ne pot îmbunătăți starea de sănătate.
Foto: http://medicinaplantelor.ro
































































