Gaz Metan întâlnește ACS Poli Timișoara | Informații live

254
gmm cu dinamo

Gaz Metan întâlnește ACS Poli Timișoara.

Partida este una foarte importantă atât pentru Gaz Metan cât și pentru timișoreni. Tehnicianul Cristian Pustai începe în formula Alexandru Greab, Valentin Crețu, Sokratis Fytanidis, Cristian Sîrghi, Sorin Bușu, Ionuț Neagu, Iulian Cristea, Joao Diogo, Ely Fernandes, Andrei Tîrcoveanu și Mario Rondon.

ACS Poli Timișoara începe în formula Cătălin Straton, Alexandru Ciucur, Marius Croitoru, Mihai Roman, Gabriel Vașvari, Cristian Melinte, Andrei Artean, Maximiliano Oliva, Alexandru Munteanu, Gabriel Cînu și Denis Haruț.

MINUTUL 83 GOL GAZ METAN MEDIAȘ. Medieşenii au deschis scorul în minutul 83. Foarte bine servit în faţa porţii de Rondon, Joao Diogo a înscris golul pentru 1-0.

MINUTUL 87 GOL ACS POLI TIMIȘOARA. Ciucur, scăpat uşor din marcaj, a înscris din apropiere, după o pasă primită de la Bîrnoi.

SCOR FINAL 1-1.