Acasă Nova TV

Lipsă de unitate în ziua Unirii | Nu am fost invitați la manifestările din Mediaș

1434

Senatorul Viorel Arcaș a fost prezent în piața Primăriei, alături de un grup de membri ai Partidului Social Democrat Mediaș.

Candidat PSD la un nou mandat în Senatul României, Arcaș a subliniat necesitatea unității românilor, mai mult ca oricând, având în vedere ultimele evenimente.

Totodată s-a arătat surprins neplăcut de faptul că Primăria nu l-a invitat să participe la manifestările dedicate Zilei Naționale, deși conducerea primăriei a anunțat că au fost invitate toate formațiunile politice din oraș.

1 COMENTARIU

  1. Dle Arcas, consilierii dvs nu prea iau parte cu ceilalti, nu demult au si parasit sedinta consiliului local, pentru ca nu le-a convenit anumite dezbateri, insa nu se face asa ceva, astea-s decizii infantile, „daca nu-mi dai jucaria, plec!!” V-ati compartat ca niste copii sa nu zic altfel. Din cate se vede, in consiliul local Medias, sunteti voi, si ei restul…se pare ca voi ati dorit sa-i parasiti pe ei, si nu invers, acum se pare ca va contaziceti, …nu-i unitate, pentru ca voi ati vrut-o, voi ati parasit corabia….

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.