
Jucătoarea de tenis de masă Andreea Dragoman este campioană europeană cu naţionala României.
Echipa feminină de junioare a României a cucerit medaliile de aur la Campionatele Europene de tenis de masă pentru cadeți și juniori de la Zagreb după ce a dispus în finală de Serbia cu scorul de 3-0.
Sportiva Clubului Romgaz Mediaş a învins în finală cu 3 la 0 pe Dragana Vignievici.
Aseară, Andreea s-a întors acasă, iar astăzi a fost invitata colegei noastre, Ada Gheorghe, la Stirile NovaTv.
































































