
Strada Cronicar Neculce este una dintre multele artere din oraș pline de gropi.
În cursul acestei după-amieze mai mulți muncitori și-au făcut apariția în zonă și au pus mai multe petece de asfalt, atât pe partea carosabilă cât și pe trotuar. În momentul în care locatarii din zonă au ieșit pentru a vedea ce se întâmplă, aceștia s-au făcut nevăzuți.
Nemulțumiți, aceștia au pus în mai multe gropi ghivece cu flori, pentru a arăta că muncitorii nu și-au făcut treaba.
Foto: Luci și Ramona Radu

















































































Asta-i chiar batjocura la adresa oamenilor, cele mai jalnice strazi sunt la Medias. Mediesenii sunt prea toleranti; altii ar merge cu forta sus in primarie si i-ar lua la rost. nu se poate asa ceva