
Tineretul Naţional Liberal din municipiul Mediaş a marcat Ziua de 1 Martie printr-o acţiune desfăşurată în zona centrală a oraşului.
Tinerii au oferit câte un mărţişor fiecărei femei pe care au întâlnit-o în calea lor.
Ziua de 1 Martie nu a trecut neobservată de către Tineretul Naţional Liberal Mediaş. Ca în fiecare an tinerii liberali au ieşit în stradă pentru a le oferi mărţişoare reprezentantelor sexului frumos.


































































Ciulea,mai magarule,daca ai fi stiut sa citesti,te sinucideai,ma cretinule !!!!!!