
Detaşamentul de Pompieri Mediaş a intervenit luni seara la un incendiu în cartierul Vitrometan.
Solicitarea a venit de pe strada Sebeş numărul 1. Pompierii au intervenit cu două autospeciale şi o ambulanţă SMURD. În momentul în care au ajuns la faţa locului, s-a constat că incendiul pornise de la un televizor care a luat foc. Flăcările au fost stinse în cel mai scurt timp. Din fericire nimeni nu a fost rănit.
Foto: arhivă































































