
Dorinţa de a muta Romgaz şi Transgaz la Bucureşti este o prostie. Invitat în cadrul emisiunii ,,În linia întâi’’ la Nova TV, Europarlamentul Theodor Stolojan a vorbit despre subiectul mutării celor două societăţi care activează în domeniul gazelor naturale, Romgaz şi Transgaz.Theodor Stolojan a explicat că problemele în PSD nu se judecă din punct de vedere al unor criterii economice ci după interesele unui grup, iar drept dovadă o reprezintă mutarea companiilor de la un minister la altul. Europarlamentarul a mai spus că dorinţa de a muta Romgaz şi Transgaz la Bucureşti este o prostie.
































































