
Echipa de fetițe a Clubului Romgaz, formată din Beatrice Hila, Mara Moca și Gabriela Herciu, a câștigat titlul de campioană națională la tenis de masă.
De asemenea, Beatrice Hila și Mara Moca s-au clasat pe pozițiile 2 și 3 la Cupa 1 Iunie. Ambele competiții s-au desfășurat la sfârșitul săptămânii trecute la Zalău.
Colega noastră Ada Gheorghe a stat de vorbă despre aceste performanțe cu antrenorul sportivelor, Gheorghe Vaida.
Foto: Facebook|Gheorghe Vaida
































































