
Andreea Dragoman a participat zilele trecute la Openul Internaţional pentru juniori şi cadeţi din Bahrain.
Sportiva pregătită de Gheorghe Vaida a reuşit să urce de trei ori pe podiumului competiţiei, după ce a obţinut locul întâi atât la individual cât şi pe echipe, respectiv locul al doilea la dublu.
Colega noastră Ada Gheorghe a stat de vorbă cu Andreea Dragoman despre rezultatele obţinute la această competiţie.
Foto: Facebook|Andreea Dragoman

































































