Acasă Nova TV

Ambulanţa Mediaş se mută în alt sediu | VEZI amănunte

1869

Ambulanţa Mediaş se mută în alt sediu.

Amenajarea unui nou spaţiu pentru substaţia Serviciului de Ambulanţă Judeţean Sibiu din municipiul Mediaş va fi discutată miercuri la Mediaş într-o conferinţă de presă.

Vor participa Prefectul de Sibiu, Ovidiu Sitterli, Preşedintele Consiliului Judeţean Sibiu, Ioan Cindrea dar şi managerul general al Serviciului de Ambulanţă Judeţean Sibiu, medicul Felicia Alina Tărnăuceanu.

Conform unor surse neoficiale, Ambulanţa Mediaş se va muta cel mai probabil la fosta unitate militară de aviaţie.

Vom reveni cu amănunte.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.