
Liberalii medieșeni au oferit mărțișoare în centrul orașului.
Liberalii medieșeni au marcat Ziua de 1 Martie printr-o acţiune desfăşurată în zona centrală a municipiului de pe Târnava Mare. Aceștia au oferit câte un mărţişor fiecărei femei pe care au întâlnit-o în calea lor.
Ziua de 1 Martie nu a trecut nici anul acesta neobservată de către liberalii medieșeni. Ca în fiecare an, membrii dar și consilierii locali ai PNL Mediaș, au ieşit în stradă pentru a le oferi mărţişoare reprezentantelor sexului frumos.
































































