Acasă Sibiu

Polițist de la rutieră trimis în judecată pentru abuz în serviciu și uz de fals

343
luare de mită

Polițist de la rutieră trimis în judecată pentru abuz în serviciu și uz de fals.

Prin rechizitoriul Parchetului de pe lângă Tribunalul Sibiu din data de 3.07.2024 s-a dispus trimiterea în judecată a unui agent de poliție din cadrul Poliţiei Municipiului Sibiu – Biroul Rutier,  pentru săvârşirea infracţiunilor de abuz în serviciu, uz de fals şi complicitate la înșelăciune.

Foto: arhivă

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.