Acasă Nova TV

Sărbătorim românește de Dragobete | Eveniment la Muzeul municipal Mediaș

399

Sărbătorim românește de Dragobete | Eveniment la Muzeul municipal Mediaș.

„Sărbătorim românește de Dragobete”. Sub acest generic, Muzeul Municipal Mediaș va găzdui joi un eveniment dedicat sărbătorii tradiționale de Dragobete. Vor participa elevii clasei a III-a B de la Școala Gimnazială Constantin Ioan Motaș coordonați de profesorul Gabriela Pădurean.

Aceștia vor prezenta un program artistic cu poezii și cântece dedicate evenimentului.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.