Acasă Sibiu

Un bărbat fără permis s-a oprit cu mașina într-un stâlp de susținere a rețelei electrice

454

Un bărbat fără permis s-a oprit cu mașina într-un stâlp de susținere a rețelei electrice.

La data de 6 decembrie, în jurul orei 06.00, în localitatea Hosman, în timp ce conducea un autoturism pe DC 45, un bărbat în vârstă de 31 de ani, din Roșia, a pierdut controlul direcției de deplasare și a intrat în coliziune cu un stâlp de susținere a rețelei electrice.

Evenimentul s-a soldat doar cu pagube materiale.

Foto: arhivă

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.