Acasă Sibiu

Incendiu la acoperișul mansardei unui imobil | 15 persoane s-au autoevacuat | Foto

439

Incendiu la acoperișul mansardei unui imobil | 15 persoane s-au autoevacuat.

Pompierii sibieni au intervenit în noaptea de sâmbătă spre duminică, pe strada Aurel Popa, din municipiul Sibiu pentru localizarea și lichidarea unui incendiu. La fața locului au fost mobilizate două autospeciale de stingere, o autoscară și un echipaj SMURD.

Foto: ISU Sibiu

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.