Acasă Nova TV

Șahiștii de la CSM Mediaș vor participa la 3 competiții importante în afara orașului

137

Șahiștii de la CSM Mediaș vor participa la 3 competiții importante în afara orașului.

Șahiștii medieșeni vor participa la încă trei competiții majore în afara orașului, în ultimele trei luni din acest an. Astfel, în luna octombrie, aceștia vor lua parte la un turneu în Slatina, în noiembrie vor fi prezenți la Cupa Palas de la Iași, iar în luna decembrie la Cupa Unirii la Poiana Țapului.

Totodată, în acest sfârșit de an va fi organizat la Mediaș, Campionatul municipal de șah, ediția 2023.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.