
Miercuri în jurul amiezii s-a produs un incendiu la o locuință din municipiul Sibiu.
Pompierii au fost solicitați să intervină pe strada Reșița. Apelul la 112 a fost dat de către vecini, care au văzut fum ieșind din locuință.
La fața locului au intervenit două autospeciale cu apă și spumă, respectiv o ambulanță SMURD. Incendiul se manifesta în interiorul locuinței pe o suprafață de aproximativ 50 metri pătrați.
Acesta a fost ulterior lichidat. Nicio persoană nu a fost rănită.
Foto&Video: ISU Sibiu
































































