Acasă Nova TV

Bărbat din Agârbiciu conducea un autoturism neînmatriculat

396
mai multe persoane

Polițiștii Postului de Poliție Șeica Mare, în cadrul activităților preventive desfășurate în trafic, au oprit pentru control, pe DN Agârbiciu – Șoala, un autoturism de teren care nu avea aplicat număr de înregistrare/înmatriculare.

,,În urma verificărilor efectuate, polițiștii au constatat că vehiculul, condus de un bărbat în vârstă de 29 de ani, domiciliat în Agârbiciu, este neînmatriculat/neînregistrat.

Polițiștii continuă cercetările sub aspectul săvârșirii infracțiunii de punere în circulație sau conducerea pe drumurile publice a unui autovehicul neînmatriculat/neînregistrat” se arată într-un comunicat de presă remis de către Inspectoratul Județean de Poliție Sibiu.

Foto: arhivă

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.