
Un tânăr de 20 din Vâlcea a plonjat cu mașina în Olt.
Incidentul s-a produs luni în jurul amiezii pe Drumul Național 7 la ieșirea din Boița. Pe fondul neadaptării vitezei la condiţiile meteo, într-o curbă, șoferul a pătruns pe contrasens, a rupt parapetul şi a ajuns cu maşina în Olt.
Conform reprezentanților Inspectoratului Județean de Poliție Sibiu, tânărul a reușit să iasă din mașină și a suferit doar răni ușoare.
Foto: Facebook|Info Trafic Sibiu


































































