
Porţi deschise la Centrul de Recuperare şi Reabilitare pentru Persoane cu Handicap din municipiul Mediaş.
Instituţia a marcat patru ani de la înfiinţare, Ziua Internaţională a Persoanelor cu Dizabilităţi, respectiv Ziua Naţională a României.
Evenimentul ,,Ziua Porţilor Deschise’’ a cuprins vizitarea centrului de pe strada Luncii, o expoziţie cu lucrări realizate de beneficiari, dar şi un program de colinzi pregătit de aceştia pentru participanţi.
Printre participanţii la Ziua Porţilor Deschise s-a numărat şi Ioan Cindrea, Preşedintele Consiliului Judeţean Sibiu.
































































