Acasă Nova TV

Angela Păucean despre nominalizarea la ,,Omul de cultură al anului”

169

Angela Păucean a fost nominalizată la categoria ,,Omul de cultură al anului’’ în cadrul competiţiei ,,Medieşeanul Anului 2014’’ organizată de Nova TV.

Colega noastră Ada Gheorghe a stat de vorbă cu muzeograful care activează în cadrul Casei Gazelor Naturale despre nominalizare.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.