
Angela Păucean a fost nominalizată la categoria ,,Omul de cultură al anului’’ în cadrul competiţiei ,,Medieşeanul Anului 2014’’ organizată de Nova TV.
Colega noastră Ada Gheorghe a stat de vorbă cu muzeograful care activează în cadrul Casei Gazelor Naturale despre nominalizare.































































