
Cine dintre noi nu ar fi fericit să poată da timpul înapoi pentru a mai trăi încă o dată cei mai frumoşi ani, anii de liceu ? Clipe unice, amintiri, bucurii şi tristeţi, emoţia examenelor, prietenii legate pentru o viaţă, excursii, visuri şi multe speranţe. Pe cât sunt de frumoşi anii de liceu, pe atât de repede trec, iar în urma lor, rămâne amintirea eternă a unor momente deosebite.Astăzi, pentru elevii claselor a XII-a de la Liceul Teoretic ,,Stephan Ludwig Roth’’ a sosit clipa de a spune adio profesorilor, colegilor şi şcolii. Momentul a fost unul deosebit, cu lacrimi de bucurie şi multe emoţii.































































FELCITARI,AI TERMINAT UN CAPITOL DIN FILA VIETII SI SA TE AJUTE BUNUL DUMNEZEU SAINCEPI ALT CAPITOL CU SUCCES SA AI BAFTA IN TOT CE TI-AI PROPUS SA FII SANATOSA SI FERICITA TE PUPICESC ”BUNICA”