
Foşti profesori şi învăţători ai actualului Gimnaziu Cireşarii din municipiului Mediaş, au luat parte la un eveniment de suflet.
Dascălii s-au întâlnit la un restaurant din oraş, au depănat amintiri şi s-au bucurat de revederea foştilor colegi.
Foştii profesori de la Şcoala Generală Numărul 3, actualul Gimnaziu Cireşarii s-au reunit într-un cadru festiv. Bucuroşi de revedere, dascălii au ciocnit un pahar şi au depănat amintiri.
































































