Acasă Nova TV

Un autoturism a luat foc la Pelișor | Foto

356

Un autoturism a luat foc la Pelișor | Foto.

Marți după-amiază, pompierii Stației Agnita au intervenit de urgență în localitatea Pelișor, pentru stingerea unui incendiu la un autoturism. La fața locului au fost mobilizate două autospeciale de stingere și un echipaj SMURD. De asemenea la fața locului au intervenit și pompierii SVSU Bârghiș.

Foto: ISU Sibiu

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.