
Nutriţionistul Corina Fodor a fost invitatul Adei Gheorghe la Nova TV.
Emisiunea de sănătate a avut ca şi temă alimentaţia. Totodată s-a discutat despre echilibrul care trebuie să existe între trup, minte şi spirit, astfel încât să putem vorbi de o persoană sănătoasă.































































